Zabudnite na strach z bolesti. K zubárom od Brilldent sa budete tešiť

obr: Zabudnite na strach z bolesti. K zubárom od Brilldent sa budete tešiť

Nepríjemne zovretý žalúdok, spotené dlane a bledá tvár zo strachu... Ruku na srdce, aj vy odkladáte návštevu zubára tak dlho, ako je to len možné, pretože máte strach z bolesti? Už nemusíte. Naši klienti strach z bolesti nepoznajú.

 

Tajomstvo spokojných klientov našej zubnej kliniky, ktorá sídli v galantskom Areáli Zdravia, tkvie v prístupe a komunikácii medzi lekárom a pacientom. Profesionálny tím kliniky tvoria štyria zubní lekári. Každý z lekárov sa špecializuje na inú časť stomatológie, čím sa navzájom dokonale dopĺňajú a na jednom mieste poskytujú klientom komplexné stomatologické služby.

 

Brilldent si dôveru pacientov ceníme nadovšetko, a preto pred ošetrením zubný lekár pacientovi vysvetlí priebeh ošetrenia a oboznámi ho s možnosťami ako zabezpečiť, aby bolo bezbolestné. Okrem klasickej lokálnej anestézie zavedenej prostredníctvom injekčnej striekačky sa na miesto, ktoré sa bude ošetrovať, aplikuje orálny sprej, ktorý toto miesto znecitlivie a pacient tak necíti ani vpich ihly. Ako doplnil jeden z doktorov kliniky Oleksandr Yakubianets, v Brilldent s panickým strachom zo zubára či bolesti bojujeme aj prostredníctvom rajského plynu. „Pacient je po požití plynu uvoľnený a lepšie spolupracuje s ošetrujúcim zubným lekárom,“ vysvetlil doktor.

 

Komplexné stomatologické služby pod jednou strechou

Naše brány sme otvorili v lete 2016 a aj dnes prijímame nových pacientov všetkých vekových kategórií. Venujeme sa záchovnej stomatológii, ktorej úlohou je udržať zuby zdravé a živé. Korigujeme zubné defekty prostredníctvom zubných a koreňových výplní, pričom pri zuboch využívame biele plomby bez amalgámu, ktorý je pre telo škodlivý. Nie všetci sme do vienka dostali gény na biele zuby, no prostredníctvom estetickej stomatológie je možné sa k ním dopracovať. Pacientom ponúkame neperoxidové bielenie zubov, ktoré je šetrné k zubnej sklovine.

 

Treťou oblasťou, ktorej sa na klinike venujeme, je stomatochirurgia, v rámci ktorej zubní lekári vykonávajú chirurgické úkony na zuboch, čeľustiach a mäkkých tkanivách. Na klinike poskytujeme aj dentálnu hygienu, ktorá je rovnako bezbolestná a trvá spravidla niekoľko desiatok minút. Najčastejšie v rámci nej odstraňuje zubný kameň a pigmentové škvrny.

 

Náš profesionálny tím a najmodernejšie postupy ošetrení dopĺňa špičková technika„Sme prvým zubným centrom, ktoré má k dispozícii počítačovú tomografiu (CT),“ hovorí Yakubianets. a pokračuje, že CT prístroj sa používa, keď je potrebné urobiť detailný trojrozmerný obrázok mäkkých tkanív ďasien a čeľuste.“ Samozrejmosťou vybavenia kliniky je aj digitálny zubný röntgen, ktorý znižuje úroveň škodlivej radiácie na minimum a apexlokalizátor, ktorý sa používa na najmodernejšie ošetrenie koreňových kanálikov.

 

Brilldent vychádzame pacientom maximálne v ústrety, preto sme ich potrebám prispôsobili aj ordinačné hodiny. Zubní lekári stomatologickej kliniky pracujú na dve zmeny a počas pracovného týždňa sme pacientom k dispozícii v čase od 07.00 hod. do 21.00 hod. Svoj termín si môžete rezervovať na klinike v Galante na čísle 0948 258 188 alebo 0949 162 900. Viac informácií zo zubárskeho prostredia, trendy a rady pre zdravé zuby nájdete na našom Facebokovom alebo Instagramovom účte.

 Klinika Galanta
031/228 99 99

Klinika Sereď
+421 949 581 888