Zuby na splátky v BRILL DENT

obr: Zuby na splátky v BRILL DENT

Vysnívane zuby neboli nikdy bližšie ako teraz, a to bez toho, aby zaťažili váš rodinný rozpočet. Pýtate sa, ako je to možné? Keďže nám záleží na zdravom a krásnom úsmeve, v BRILL DENT máme novinku! Rozšírili sme možnosti financovania zubných ošetrení, čo znamená, že odteraz už môžete u nás platiť za nové zuby aj na splátky.

 

Naša stomatologická klinika BRILL DENT ponúka možnosť platiť za zubné ošetrenie na splátky. Služba platí na obidvoch klinikách (Galanta, Sereď) a môžete o ňu požiadať v prípade, že suma za vaše ošetrenie dosiahne hodnotu 100€ a viac. Splátkový kalendár sa nevzťahuje na všetky stomatologické ošetrenia, iba na protetické práce (rekonštrukcie zubov), ktoré dokážu najviac zaťažiť peňaženku. Na menšie splátky si teda môžete rozdeliť napríklad platbu za nové zubné korunky, zubné implantáty či snímateľné zubné náhrady, a to v rozsahu malej, čiastočnej alebo celkovej rekonštrukcie zubov.

 

Kedy môžem požiadať o zuby na splátky

Prvým krokom každého pacienta pri rekonštrukcii zubov je odborná konzultácia, na ktorej stomatochirurg-implantológ skontroluje aktuálny stav chrupu a spozná predstavu pacienta o nových zuboch. Z priesečníka týchto dvoch vecí navrhne pacientovi najlepšie riešenie, šité presne pre jeho potreby. To sa volá zostavenie liečebného plánu. Ten automaticky dopĺňa aj cenový plán, pretože keď už presne vieme, čo ideme robiť, vieme aj povedať, koľko to bude stáť. Ak táto suma dosiahne hodnotu 100€ a viac, môžete hneď v tej chvíli zistiť, či si sumu za rekonštrukciu zubov môžete rozdeliť do menších splátok, a tým nezaťažiť svoj rodinný rozpočet.

 

Brill Dent: Zuby na splátky už od 100 EUR.

 

Ako si uplatním žiadosť o zuby na splátky

So žiadosťou a aj prípadnou zmluvou o splátkový kalendár od spoločnosti Quatro vám pomôžeme priamo na recepcii našich kliník. Quatro vám dá výber z dvoch možností. Buď si zvolíte vami preferovanú dobu splácania, alebo si zvolíte výšku mesačnej splátky. Výšku splátky si môžete jednoducho vypočítať v Quatro kalkulačke.

Spracovanie žiadosti od jej odoslania až po jej schválenie je rýchle. Počas pracovných dní trvá iba niekoľko minút. Po schválení podpíšete zmluvu pomocou verifikačného SMS kódu, ktorý dostanete a po podpise zmluvy sa pustíme do práce na vašich nových zuboch. Záleží nám na vašom krásnom a zdravom úsmeve, aj preto sme vám vyšli v ústrety a rozšírili možnosti financovania rekonštrukcie zubov.

 

Tak už neodkladajte svoj nový úsmev na neurčito a rezervujte si termín na odbornú konzultáciu telefonicky na kliniku v Galante na čísle 031/228 99 99 alebo v Seredi na čísle 0949 581 888. Viac informácií zo zubárskeho prostredia, trendy a rady pre zdravé a krásne zuby nájdete na našom Facebokovom alebo Instagramovom účte.Klinika Galanta
031/228 99 99

Klinika Sereď
+421 949 581 888