10 najčastejších otázok o bielení zubov Pure Whitening

obr: 10 najčastejších otázok o bielení zubov Pure Whitening

Na trhu je veľa druhov bielení zubov a zo skúsenosti môžeme povedať, že nie je bielenie ako bielenie. My v Brill Dent už niekoľko rokov používame kombinovanú metódu bielenia Pure Whitening, ktorá pochádza z Českej republiky. Má žiarivo biele a trvácne výsledky, o ktorých sa presvedčili aj naši pacienti. Z čoho sa bieliaci proces skladá, ako prebieha a na čo sa počas bielenia pripraviť sa dočítate nižšie.

 

1. Čo je to Pure Whitening (PW)?

Bieliaci systém založený na dlhoročných skúsenostiach s bielením, s ohľadom na chemické a fyziologické vlastnosti, vďaka čomu garantuje výsledok každému, pričom nezáleží na počiatočnej farbe zubov.

 

2. Čo to znamená kombinované bielenie?

Kombinované bielenie je metóda, ktorá sa skladá z ordinačného aj domáceho bielenia – teda kombinovaného. Ordinačné bielenie je v rozsahu jedného sedenia, domáce bielenie trvá 3 týždne (2 týždne počas celej noci a 1 týždeň počas dňa v rozsahu 1-2 hod).

 

3. Od koľkých rokov si môžem dať vybieliť zuby?

Na našej klinike bielime zúbky pacientom, ktorí dovŕšili 18 rokov.

 

4. Prečo mi PW garantuje výsledky, nie je to iba marketingový ťah?

Aby sa zuby dostatočne vybielili, nestačí bieliť iba sklovinu zuba (ordinačné bielenie, krátkodobé domáce bielenie), je potrebné vybieliť aj dentin (nočné bielenie), ktorý je pod sklovinou, a ktorý je zodpovedný za prirodzenú farbu našich zubov. Až keď sa vybieli dentin, výsledky budú nielen pekné ale aj trvácne.

PW garantuje dosiahnutie výsledku všetkým bez ohľadu na počiatočnú farbu zubov, pretože prihliada na individuálnosť každého pacienta a po ukončení bieliaceho cyklu, v prípade, že pacient nedosiahne belosť zubov B1 (čo je najsvetlejšia farba klasického Vita vzorkovníka), poskytne mu ďalšie gély, aby mohol cyklus ešte pokračovať.

 

 5. Je bielenie bezpečné?

Ak ho vykonáva zubný lekár alebo dentálna hygienička, tak ÁNO. Pri bielení sa používa koncentrát peroxidu vodíka od roku 1884 a za ten čas používania nie je zaznamenaný žiadne poškodenie skloviny alebo vitality zubov.