Zabudnite na strach z bolesti. K zubárom od Brill Dent sa budete tešiť

Nepríjemne zovretý žalúdok, spotené dlane a bledá tvár zo strachu... Ruku na srdce, aj vy odkladáte návštevu zubára tak dlho ako je to len možné, pretože máte strach z bolesti? Už nemusíte. Klienti stomatologickej kliniky Brill Dent strach z bolesti nepoz

obr: Zabudnite na strach z bolesti. K zubárom od Brill Dent sa budete tešiť

Tajomstvo spokojných klientov stomatologickej kliniky Brill Dent, ktorá sídli v galantskom Areáli Zdravia, tkvie v prístupe a komunikácii medzi lekárom a pacientom. Profesionálny tím kliniky tvoria štyria zubní lekári. Každý z lekárov sa špecializuje na inú časť stomatológie, čím sa navzájom dokonale dopĺňajú a na jednom mieste poskytujú klientom komplexné stomatologické služby.

V Brill Dent si dôveru klientov cenia nadovšetko, a preto pred ošetrením zubný lekár pacientovi vysvetlí priebeh ošetrenia a oboznámi ho s možnosťami ako zabezpečiť, aby bolo bezbolestné. Okrem klasickej lokálnej anestézie zavedenej prostredníctvom injekčnej striekačky sa na miesto, ktoré sa bude ošetrovať, aplikuje orálny sprej, ktorý toto miesto znecitlivie a pacient tak necíti ani vpich ihly. Ako doplnil jeden z doktorov kliniky Oleksandr Yakubianets, v Brill Dent s panickým strachom zo zubára či bolesti bojujú aj prostredníctvom rajského plynu. „Klient je po požití plynu uvoľnený a lepšie spolupracuje s ošetrujúcim zubným lekárom,“ vysvetlil doktor.

Galantská stomatologická klinika otvorila svoje brány v lete 2016 a aj dnes prijíma nových klientov všetkých vekových kategórií, ktorým ako jeden z benefitov ponúka vstupné vyšetrenie zadarmo.

V portfóliu služieb sa v Brill Dent venujú záchovnej stomatológii, ktorej úlohou je udržať zuby zdravé a živé. Korigujú zubné defekty prostredníctvom zubných a koreňových výplní, pričom pri zuboch využívajú biele plomby bez amalgámu, ktorý je pre telo škodlivý. Nie všetci sme do vienka dostali gény na biele zuby, no prostredníctvom estetickej stomatológie je možné sa k ním dopracovať.

Brill Dent svojim klientom ponúka neperoxidové bielenie zubov, ktoré je šetrné k zubnej sklovine. Treťou oblasťou, ktorej sa na klinike venujú je stomatochirurgia, v rámci ktorej zubní lekári vykonávajú chirurgické úkony na zuboch, čeľustiach a mäkkých tkanivách. Klinika poskytuje aj dentálnu hygienu, ktorá je rovnako bezbolestná a trvá spravidla niekoľko desiatok minút. Najčastejšie sa v rámci nej odstraňuje zubný kameň a pigmentové škvrny.

Profesionálny tím a najmodernejšie postupy dopĺňa špičková technika. „Sme prvým zubným centrom, ktoré má k dispozícii počítačovú tomografiu (CT),“ hovorí Yakubianets. a pokračuje, že CT prístroj sa používa, keď je potrebné urobiť detailný trojrozmerný obrázok mäkkých tkanív ďasien a čeľuste.“

Samozrejmosťou vybavenia kliniky je aj digitálny zubný röntgen, ktorý znižuje úroveň škodlivej radiácie na minimum a apexlokalizátor, ktorý sa používa na najmodernejšie ošetrenie koreňových kanálikov.

V Brill Dent vychádzajú klientom maximálne v ústrety, preto ich potrebám prispôsobili aj svoju pracovnú dobu. Zubní lekári stomatologickej kliniky pracujú na dve smeny a počas pracovného týždňa sú klientom k dispozícii v čase od 07.00 hod. do 21.00 hod.

Viac informácií o poskytovaných službách sa dozviete priamo na klinike.Klinika Galanta
+421 949 162 900
+421 948 258 188

Klinika Sereď
+421 949 581 888