Nový zubár v meste: Do Serede prichádza Brilldent!

Naša stomatologická klinika, začala svoju históriu písať len pred necelými dvomi rokmi v Galante, expandovali sme a teraz prichádzame aj do Serede.

obr: Nový zubár v meste: Do Serede prichádza Brilldent!

S našim menom sa spájajú spokojní klienti, najmodernejšia technika, profesionálny tím a proklientský prístup. Zoznámte sa, toto sme MY!

V auguste 2016 sme otvorili prvú kliniku a o necelé dva roky otvárame druhú. Za raketovým úspechom kliniky podľa našich manažérov Mareka Boldiša a Mareka Šimona stojí okrem iného proklientská orientácia. „Tajomstvo spokojných klientov tkvie v prístupe a komunikácii medzi lekárom a pacientom,“ hovorí Šimon a pokračuje „sme komplexná jednotka – profesionálny tím, v ktorom všetci jeho členovia dbajú o to, aby sa klient cítil prirodzene dobre, prekonal strach zo zubára, zvuku vŕtačky či celkovo prostredia kliniky.“ Podľa jeho slov je dôvera klientov, to, čo si nadovšetko ceníme, a preto ju budujeme cez profesionálne ošetrenia, špičkovú techniku a komunikáciu.

Kvalitne a bezbolestne

„Zubný lekár pacientovi vysvetlí priebeh ošetrenia a oboznámi ho s možnosťami ako zabezpečiť, aby bolo bezbolestné,“ vysvetľuje Šimon a menuje spôsoby, ktoré máme na klinike k dispozícií. „Okrem klasickej lokálnej anestézie zavedenej prostredníctvom injekčnej striekačky sa na miesto, ktoré sa bude ošetrovať, aplikuje orálny sprej, ktorý toto miesto znecitlivie a pacient tak necíti ani vpich ihly. S panickým strachom bojujeme aj prostredníctvom rajského plynu. Klient je po požití plynu uvoľnený a lepšie spolupracuje s ošetrujúcim zubným lekárom,“ vysvetlil manažér. Ako poslednú možnosť bezbolestného ošetrenia spomína celkovú anestéziu, ktorú v Galante vykonávame iba u nás a dostupná bude aj pre pacientov kliniky v Seredi. „Výhody celkovej anestézie spočívajú predovšetkým u pacientov s nezvládnuteľným strachom z ošetrenia, u detí a u pacientov s mentálnym postihnutím,“ tvrdí Šimon a dodáva, že po výkone ambulantnej anestézia môže pacient opustiť zariadenie už po krátkom čase. Anestézia nájde uplatnenie aj u klientov s nadmerným dávivým reflexom, pri náročných stomatologických zákrokoch alebo časovo náročných  ošetreniach.

Zdravé, silné, biele a čisté zuby

Profesionálny tím novootvorenej seredskej kliniky na Ul. M.R. Štefánika 4281/32 zatiaľ pozostáva zo zubnej lekárky a zubnej hygieničky. Na klinike pacientom poskytujeme komplexné stomatologické služby. „V portfóliu služieb máme záchovnú stomatológiu, ktorej úlohou je udržať zuby zdravé a živé. Korigujeme zubné defekty prostredníctvom zubných a koreňových výplní, pričom pri zuboch využívame biele plomby bez amalgámu, ktorý je pre telo škodlivý a od 1. júla tohto roka jeho používanie obmedzuje aj EÚ,“ vysvetľuje druhý manažér kliniky Boldiš. Nie všetci sme do vienka dostali gény na biele zuby, no prostredníctvom estetickej stomatológie je možné sa k ním dopracovať. „Klientom ponúkame neperoxidové bielenie zubov, ktoré je šetrné k zubnej sklovine,“ približuje manažér. Treťou oblasťou, ktorej sa venujeme je stomatochirurgia, v rámci ktorej zubní lekári vykonávajú chirurgické úkony na zuboch, čeľustiach a mäkkých tkanivách. Na klinike poskytujeme aj dentálnu hygienu, ktorá je rovnako bezbolestná a trvá spravidla niekoľko desiatok minút. Najčastejšie v rámci nej odstraňujeme zubný kameň a pigmentové škvrny.

Profesionálny tím a najmodernejšie postupy dopĺňame špičkovou technikou. „Samozrejmosťou vybavenia kliniky je digitálny zubný röntgen, ktorý znižuje úroveň škodlivej radiácie na minimum a apexlokalizátor, ktorý sa používa na najmodernejšie ošetrenie koreňových kanálikov,“ dodáva Boldiš.

Lekári Vás v priestoroch kliniky ošetria v čase od 07.00 hod do 15.00 hod. Nakoľko však chceme klientom vychádzať v ústrety, nie je vylúčené, že sa budú ordinačné hodiny v budúcnosti meniť. „Aktuálne ordinujeme do 15-tej hodiny, ale keďže nechceme, aby si klienti kvôli návšteve u nás museli brať dovolenku, nakoľko je počet priepustiek na ošetrenie u lekára limitovaný, nevylučujeme, že budeme v budúcnosti pracovať až do 21.00h,“ objasňuje Boldiš.

Viac informácií o poskytovaných službách sa dozviete priamo na klinike alebo na webovej stránke www.brilldent.sk. Ak chcete ostať v spojení s klinikou a dostávať najnovšie informácie zo sveta stomatológie, pridajte sa k Brilldent komunite na Facebooku: Brilldent- stomatologická klinika alebo na Instagrame: @_brilldent_.Klinika Galanta
+421 949 162 900
+421 948 258 188

Klinika Sereď
+421 949 581 888