Bielenie zubov Pure Whitening: Bezpečné a trvalé

obr: Bielenie zubov Pure Whitening: Bezpečné a trvalé

Poznáte nás, hľadáme pre vás tie najlepšie riešenia a inak to nie je ani v oblasti bielenia zubov. Ako sa hovorí, kto hľadá, nájde a my sme skutočne našli. Prezradíme vám, ako na hollywoodsky úsmev bezpečne a bez filtra zo sociálnych sieti.

 

Oslnivo biele zúbky môžete mať každý deň, celý deň. Nestratia sa dokonca ani po vypnutí filtra na Instagrame. N A O Z A J! A ako vám znie, keď povieme, že okrem trvácnosti sa táto metóda bielenia vyznačuje aj šetrnosťou? Navyše, garantuje žiarivo biely úsmev všetkým, bez rozdielu východiskovej farby zubov. Nebudeme vás dlhšie napínať, hovoríme o kombinovanej metóde bielenia Pure Whitening. Kombinovaná znamená, že časť bielenia (menšia časť) sa realizuje priamo na klinike a zvyšok bielite v pohodlí svojho domova. Bielenie zubov nebolo nikdy jednoduchšie, bezpečnejšie a dostupnejšie.

 

Bielenie zubov krok za krokom

 

1. Odborná konzultácia

Skôr, ako pristúpime k bieleniu, absolvujete krátku konzultáciu, na ktorej zistíme, či ste vhodný adept na tento druh bielenia. Následne, ak je to potrebné, absolvujete dentálnu hygienu, pretože bieliť sa môžu iba dokonale čisté zúbky, na ktorých nie je žiaden zubný kameň. V opačnom prípade, by na zuboch mohli počas bielenia vzniknúť škvrny a nevybielili by sa rovnomerne.

 

2. Odobratie odtlačkov na nosiče

Pri tejto návšteve vám zoberieme odtlačky zubov, na základe ktorých vytvoríme perfektne tesniace nosiče, pomocou ktorých si doma budete bieliť zuby. Pribalíme vám aj set bieliacich gélov.

 

Trvalé bielenie zubov Brilldent Sereď
Výsledky bielenia zubov kombinovanou metódou Pure Whitening.

 

3. Bielenie doma

Najskôr si zúbky bielite v pohodlí domova 14-dní. Pred spaním si na vyčistené zúbky nasadíte nosiče, do ktorých aplikujete bieliaci gél a necháte pôsobiť do rána. S nosičmi už nejedzte ani nepite, aby sa gél zbytočne nerozriedil slinami alebo vodou, ktorá by sa mohla dostať do nosičov.

 

4. Bielenie v ambulancii

Keďže je to kombinovaná metóda bielenia, po 14-dňoch prídete k nám a absolvujete jedno ambulantné bielenie v dĺžke 45-min.

 

5. Bielenie doma vol.2

Po ordinačnom bielení zúbky ešte ďalších 7-10 dní dobielujete doma, počas dňa, cca 1-2 hod.

 

6. Udržiavaci protokol

Aby ste si novú farbu zubov udržali, dostane ďalšie bieliace gély na doma, ktoré stačí aplikovať po ukončení bielenia raz za 3-4 mesiace na jednu noc.

 

Celá metóda je teda veľmi ľahká, maximálne šetrná a trvácna. Najväčšie plus bielenia metódou Pure Whitening je, že garantuje vybielenie každému, bez ohľadu na pôvodnú farbu zúbkov. Ak chcete vymeniť žltú farbu za bielu, dohodnite si termín telefonicky na klinike v Seredi. 0949 581 888. Viac informácií zo zubárskeho prostredia, trendy a rady pre zdravé zuby nájdete na našom Facebokovom alebo Instagramovom účte.